Hakkımızda

Feriştah Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği uzman ve dinamik kadrosu ile ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir. Kliniğimiz  hollywood smile, gülüş tasarımı, zirkonyum, e-max, laminate veneer, implant, ortodonti, diş eti tedavisi ve estetiği işlemlerinde profesyonel prosedürler uygulamaktadır.

Hastalarının ihtiyaç ve taleplerini her zaman ön planda tutarak ağız ve diş sorunlarında en ideal çözümleri amaçlayan Feriştah; hasta hakları, hasta mahremiyeti, hasta memnuniyeti ve hasta konforu konularında son derece hassastır.

Feriştah Ağız ve Diş Kliniği meslek etiği çerçevesinde vizyonunu, diş estetiği ve diş sağlığı alanlarındaki trendlere göre kurgulamaktadır. Misafirlerini huzurlu ve steril bir ortamda ağırlayan Feriştah; meslek etiği kurallarını muayene, tedavi ve estetik süreçlerini ulusal ve uluslararası prosedür ve standartlara uygun olarak tasarlamaktadır.

Alanında uzman doktor kadrosu ile hizmet veren feriştah, birçok ünlü ismin diş prosedürleri için destek vermiştir. Hastalarına süreç hakkında gerekli bilgileri vererek, diş sağlığı ve estetiği sürecinde teknolojinin sunduğu bütün imkânlardan faydalanmaktadır.

Kliniğimiz; ağız ve diş sağlığı konusunda toplumsal bilinç oluşması, diş estetiğinin yeni trendlerine uygun isleyiş geliştirilmesi, ağız ve diş sağlığında süreklilik oluşturulması misyonu ve sektörde en tercih edilen ağız ve diş sağlığı kliniği olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.